Kemeraltı Çarşısı

Konak'taki Bizim Mağaza Bağışlarınızı Bekliyor

  İzmir’in merkez ilçesi Konak’ta, her yıl yaklaşık 5 bin ihtiyaç sahibi vatandaşa giysi yardımında bulunan ‘Bizim Mağaza’, daha çok kişiye ulaşmak için yardımseverlerden gelecek bağışları bekliyor.
  konak-bizim-magaza
  Konak Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Bizim Mağaza, duyarlı vatandaşların destekleriyle her gün bir vatandaşın daha yüzünü güldürüyor. Her yıl yaklaşık 5 bin ihtiyaç sahibi vatandaşın giyinme sorununa çare olan Bizim Mağaza’da pantolondan elbiseye, eşofman takımından okul üniformasına, ayakkabıdan çantaya kadar her türlü kıyafet bulunuyor.
  Sadece Konak’ta yaşayan ve hiçbir sosyal güvencesi olmayan vatandaşlara açık olan Bizim Mağaza, Kemeraltı’ndaki İZSU Vezneleri olarak da bilinen Şehit Fethi Bey Caddesi numara 2 adresinde, hafta içi sabah saat 09: 30-12: 00, öğleden sonra ise 13: 30-16: 00 saatleri arasında hizmet veriyor. İhtiyaç sahiplerinin giysi ihtiyacının ücretsiz karşılandığı mağazada karışıklığı önlemek ve daha kaliteli hizmet sunabilmek adına Pazartesi ve Salı günleri kadın ve çocuklara, Perşembe ve Cuma günleri ise sadece erkeklere hizmet veriliyor. Mağazadan her vatandaş bir seferde en fazla beş parça giysi alabiliyor. Bizim Mağaza’ya gelenler sadece kimlik bilgilerini ibraz ederek tepeden tırnağa tüm eksiklerini tamamlayabiliyor.
  Bizim Mağaza yetkilileri, gelen talepleri karşılamak için duyarlı vatandaşlardan destek beklediğini bildirdi. Bağışta bulunmak isteyenler 484 53 00 numaralı telefondan dahili 2960’ı tuşlayarak detaylı bilgi alabileceği bildirildi.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ