Kemeraltı Çarşısı

İzmir Kemeraltı Pet Shoplar

  İzmir Kemeraltı Petshop

  Kemeraltı Petshoplar

  Kemeraltı Çarşısında evcil hayvan ve evcil havanlar için ürünler satan petshop mağazaları, akvaryumcu , kuş evi – kuş pazarı adres ve Web sitelerine ulaşabilirsiniz.

   

   

   

   

   

  Kemeraltı Kuşçular 

   

   

   

   

   

  İzmir Veteriner Polikliniği

  7\24 kesintisiz hizmet… Kliniğimiz, mesleki tecrübenin ve teknik donanımın ideal kombinasyonundan çıkan kaliteli hizmet politikasıyla siz hayvan dostlarıyla buluştu. Amacımız koruyucu hekimlikten başlamak üzere küçük dostlarımızın hemen hemen her tür rahatsızlarına çözüm getirmek ve sizleri onlarla uzun bir süre bir arada tutmaktır.Bu isteğimizi sizlerle buluşturmak için klinik şartlarımızı en üst düzeylere çıkardık.Mesleki tecrübemizi her fırsatta katıldığımız meslek içi eğitim ve seminerlerle geliştirip hizmetimize teknik donanımımızla katkıda bulunduk. Ve artık biz hazırız sizleri aramızda görmekten onur duyacağız..
  Adres Bilgileri
  Menderes Mah. Erdem Caddesi No: 178, OSB/Buca
  İşçievleri, Buca / İzmir
  İletişim Bilgileri
  0 (232) 440 1520
  0 (232) 440 1520
  izmir.vet
  bilgi@izmir.vet

  İzmir Büyükşehir Belediyesi Işıkkent Barınağı

  Bakımevlerimize çevre, hayvan ve halk sağlığına yönelik koruyucu çalışmalar kapsamında çevre kalitesi yüksek ve yaşanabilir bir kent için ilçe belediyeler tarafından başıboş dolaşan köpekler toplanıp getirildiği gibi,sahipleri tarafından bakılamayan hasta,yaşlı ve bakıma muhtaç köpeklerde getirilip bırakılmaktadır.Gelen köpekler bilgisayar ortamında kayıt altına alındıktan sonra, iç ve dış parazitlere karşı ilaç uygulanıp 10 gün müşahade altına alınırlar.Bu süreçte hasta olanların tedavileri yapılıp, süre bitiminde köpekler kısırlaştırılıp kuduz aşıları yapılmakta sol kulaklarına üzerinde numaraları olan kulak küpeleri takılıp 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanununa göre alındığı ortama bırakılmak üzere bir belge ile getiren ilçe belediye yetkililerine teslim edilmektedir. Sasalı köpek bakımevi ilçe belediyeleri tarafından getirilen sahipsiz köpeklerin rehabilite edildiği, sokakta yaşaması mümkün olmayan (sakat,agresif, kör vs.) ya da toplumla uyumsuz olan köpeklerin kontrol altında tutulduğu,bakımevlerimizde uzun süre sahiplendirilemeyen köpeklerin bakım, beslenme ve tedavilerinin yapıldığı bir bakımevi olarak faaliyetini sürdürmektedir.Sahipleri tarafından getirilip bırakılan köpekler ise sahiplenecek aile bulunana kadar bakımevimizde tutulur.Tüm hayvanların bakım ve beslenmesi kuru mama ile yapılır. Köpek sahiplenmek isteyen 16 yaşından büyük herkes nüfus cüzdanı, tasma ve zincirle bakımevimizi ziyaretlerinin ardından dilerse ücretsiz olarak köpekleri sahiplenebilir. Bakımevlerimiz cumartesi ve pazar günlerinde de hizmet veriyor.Işıkkent Köpek Bakımevine ulaşımŞehirlerarası otobüs terminalinden kalkan 277 hat no.’lu otobüs Işıkkent Bakımevi’nin önünden geçmektedir. Işıkkent Bakımevi,Bornova Işıkkent Ayakkabıcılar Sitesi mevkiinde, Bornova-Buca çevreyolu kenarındadır. Çevreyolu Işıkkent kavşağını geçtikten sonra Dökümcüler sitesinin önünden Gökdere Köy yoluna girilerek bakımevine ulaşılabilir.
  Adres Bilgileri
  Egemenlik Mah. Ayakkabıcılar Sitesi Mevki, Bornova-Buca Çevreyolu
  Işıkkent, Bornova / İzmir
  İletişim Bilgileri
  0 (232) 437 0207

   

   

  Not: Sizde Kemeraltı Çarşısında bulunan işyerinizin , ürünlerinizin resimlerini ve detaylı bilgilerini ilave ettirebilirsiniz.

  İletişim Sayfasını inceletin

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ