Websiteme Yararı Nedir?

E-kemeralti.com websitesini ziyaret ederek burada belirtilen sorumluluklar çerçevesinde açıkça beyan edilen politikalara, şartlara, bildirimlere, bildirilere, kurallara ve varsa yerel yada evrensel kanun maddelerine uymayı kabul etmiş sayılırsınız. Lütfen bu sözleşmeden önce taraflar ve tanımlar sayfasını incelemeyi ihmal etmeyin.
Burada açıklananlar tamamen ikna niteliğindedir ve dayatma yada zorlamaya tabi olacak eylem yada söylem asla içermez. Hak ihlali konusunda bir endişe duyuyorsanız lütfen içerik kaldırma yönergelerini inceledikten sonra hala kararlıysanız bizimle iletişime geçin.
E-kemeralti.com üzerinde geri izleme yada blog tartışmaları alanında websitesinizin adresini yada bazı sayfalarını görebilirsiniz. Bunların size herzaman yararı olduğu websitesi geliştiricileri tarafından bilinmektedir. Google, Bing ve Yandex gibi saygın arama motorları tavsiyeler (backlink) ile websitelerinin kalitesini belirler. E-kemeralti.com bu tavsiyeleri vermekten hiçbir çıkar güdmez. Bu tavsiyeleri vererek internetin daha bilgi dolu, kirlilikten arınmış bir yapı olmasına yardımda bulunur. Bu süreç içinde websitesi sahiplerinin avantajları sürekli artar ve tavsiyelerin (backlinklerin) devamlılığı herkesin yanında olduğumuzu açıkça beyan eder.
Sizden alınan herhangi bir içeriğin açıkça kaynağını belirtiriz. Bu bir link ise yakınında URL adresinizi, bir resimse bilgi ikonu içinde websitenizin URL adresini ve eğer bir blog yazısı ise alıntılanan ve alınmasının hiçbir mahsurunun olmadığı durumlarda açıkça kaynağın adını ve URL adresini belirtiriz. Yine aynı şekilde E-kemeralti.com’a herhangi bir yolla iletilen ve kaynak olarak gösterilmesini isteyen taleplerin işlenmesinide çoğu kez sağlarız.
Size yönlendirilen bu URL adresleri (backlinkler) hem arama motorlarında kalitenizin artmasını, hemde ilgili kategorideki kullanıcının diğer dış kaynaklı içeriklere daha kolay ulaşarak daha hızlı bilgi almasını yada alışveriş yapmasını kolaylaştırır. Üstelik bu durumun işleyişinden E-kemeralti.com asla bir talepte bulunmaz.
Sormak, eklemek, eleştirmek veya diğer tüm istekleriniz yada merak ettikleriniz için E-kemeralti.com ile iletişime geçebilirsiniz. Kullanıcıların ve websitesi sahiplerinin şartlarını iyileştirecek çalışmalar yapmak için teklif vermek istersenizde E-kemeralti.coma ulaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ