Üyelik Sözleşmesi

E-kemeralti.com websitesini ziyaret ederek burada belirtilen sorumluluklar çerçevesinde açıkça beyan edilen politikalara, şartlara, bildirimlere, bildirilere, kurallara ve varsa yerel yada evrensel kanun maddelerine uymayı kabul etmiş sayılırsınız. Lütfen bu sözleşmeden önce taraflar ve tanımlar sayfasını incelemeyi ihmal etmeyin.
E-kemeralti.comı kullanıcı olarak kullanmak yerine daha fazla hizmet almak amacıyla, duruma bağlı olarak özel veya genel bilgilerinizin tümünü yada bir kısmını vererek üye olabilirsiniz. Ancak kullanıcı sözleşmesi dahil fazladan birkaç kurala daha tabi olursunuz. Üyelik bir hizmettir ve bundan hiçbir bedel talep edilmemektedir.
1. Bilgilerin Verilmesi
E-kemeralti.com hizmetlerini kullanmaya başlamadan önce alınacak bilgilerin doğruluğundan ilgili üye sorumludur. Yanlış verilen bilgiler veya yanıltıcı unsurlar tamamen üyenin vicdanındadır. Bu bilgiler yüzünden oluşacak tüm problemlerden üyenin kendisi sorumludur. Bu konudaki sorumluluğu E-kemeralti.com almaz.
2. Hizmetlerin Kullanılması
E-kemeralti.com diğer kullanıcıların aksine üyelerin daha sadık olduklarını düşünmektedir. Bu sebeple garanti etmese bile daha fazla hizmet sunmaya çalışmaktadır. Üyeler diğer hizmetleri kullanırken hiçbir şekilde bu hizmetlerin içeriklerini dış kaynaklı websitelerinde kullanamaz. Bu hizmetlerin üyelere getirileri sadece E-kemeralti.com üyeliğinde kaldığı sürece geçerlidir. Üye, özel yada tüzel kişilerinde aynı şartlarda aynı hizmetin getirilerinden yararlanmasını istiyorsa, E-kemeralti.com üyesi olması için ona telkinde yada teklifte bulunabilir. E-kemeralti.com bu yapılanma veya oluşum sürecinde bulunmayabilir ancak bu durumu herhangi bir yolla destekleyebilir.
3. Reklamlar
E-kemeralti.com kullanıcıların aksine üyeler hakkında daha fazla bilgiye sahip olacağından, üyelere özel reklamlar gösterebilir. Bu tamamen üyenin lehinedir ve onun yararına olması maksadıyla çoğunlukla otomatik olarak hedeflenir. İlgi alanları veya genel yada özel bilgilerine göre bu hedefler dinamik olarak oluşturulmaktadır. Bu reklam içerikleri üyeler tarafından başka bir dış kaynaklı websitesinde aksi belirtilmediği sürece kullanılamaz. Kullanıcı aynı zamanda bir reklamveren ise doğrudan geliştirmelerde bulunabilir. Reklamveren değilse geri bildirimde bulunarak daha başarılı bir yapı tavsiyesinde bulunabilir.
4. Ödüller, Hediye Çekleri ve İndirim Fırsatları
Üyeler, E-kemeralti.com lehine yaptıkları her bir girişimin sonucunda karşılıksız bırakılmamaya çalışılmaktadır. Bu bizim üyelerimiz için ilk politikalarımız arasında yer alır. Üyeler ürettikleri içeriklerden yada hizmetlerin kalitesini arttırmak için yapacakları her girişimden ödül kazanacak diye bir kural olmamasına rağmen, E-kemeralti.com elindeki imkanları paylaşmaktan çekinmez. İndirim fırsatları ve dağıtılan hediye çekleri bunlardan biridir ve üyelere özel başka fırsatlarıda içerebilir. Üyeler kazandıkları bu fırsatları diledikleri gibi kullanabilirler ve bu süreç sonunda E-kemeralti.com ek bir talepte asla bulunmaz.
5. Gelir Elde Etme
E-kemeralti.com her geçen gün büyüyen bir sistemdir ve Comscore verilerine göre belli dönemlerde kendi kategorisinde ilk sırada kalmayı ardı ardına başarmış websitelerinden biridir. Bu sebeple E-kemeralti.com herhangi bir birimde elde ettiği kazancı yine aynı şekilde üyeleri ile paylaşmak için farklı yöntemler ve hizmetler üretmektedir. İş ortaklığı çalışması başlığı altındaki bu hizmet geliştirme çabalarının karşılığında çoğu kez üyelerimiz mutlu olmaktadır. Websitemizi sürekli takip ederek iş ortaklığı çalışmalarını yakından takip edebilirsiniz.
6. Yorum Yapma ve Gönderi Ekleme
E-kemeralti.com içindeki tüm yorumlar ve kullanıcı gönderilerinden ilgili içeriği oluşturan kullanıcılar sorumludur. Her ne kadar E-kemeralti.com bütününü oluşturan özel bir üye ekibiyle gelen yorum ve gönderileri filtre etmeye çalışsakta bazen problemler çıkması, her internet ortamındaki kamuya açık websitesinde olduğu gibi olasıdır. Türkçe dili, yapısı itibariyle mana ve itham yüklenecek birçok kelimeyi argo olarak kullanmaya müsait bir dil olduğundan veya bazı kişilerin mana içermese bile öyle anlamasına fırsat verebileceğinden, yorumlar filtre sisteminden sızmış olabilir. Bu sebeple yorum ve gönderilerine farklı anlam ve mana yükleyen kullanıcılar ile, mana ve anlam taşımayan yorum ve gönderileri öylemiş düşüncesiyle E-kemeralti.comı hedef alarak problem oluşturan kullanıcılar tehdit oluşturabilecek kişiler olarak algılanır ve E-kemeralti.com yasak haklarını korumaktan çekinmez.
Bir üye yorum veya gönderide bulunduğu andan itibaren bunları kabul etmiş sayılır ve her türlü olası problemden veya problemler dizisinden sorumlu tutulur. E-kemeralti.com yukarıda belirtilen nedenlerden ötürü ve kullanıcı sorumluluk sahasının geniş olmasından dolayı sorumluluk kabul etmez. Ancak geri bildirim ile bildirilen tüm şikayet ve önerileri dikkate alarak çözüm üretmekten geri kalmaz. Bunun için ilgili yorumların altındaki şikayet butonunu tıklamanız veya info@e-kemeralti.com. adresine ihlal sözleşmesindeki ihtiyaçlar ile birlikte iletmeniz sorunu büyük ölçüde çözmemize yardımcı olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ