Kullanıcı Sözleşmesi

E-kemeralti.com web sitesini ziyaret ederek burada belirtilen sorumluluklar çerçevesinde açıkça beyan edilen politikalara, şartlara, bildirimlere, bildirilere, kurallara ve varsa yerel yada evrensel kanun maddelerine uymayı kabul etmiş sayılırsınız. Lütfen bu sözleşmeden önce taraflar ve tanımlar sayfasını incelemeyi ihmal etmeyin.

E-kemeralti.com’u herhangi bir yolla ziyaret ettiğiniz andan itibaren hizmetleri veya içerikleri kullansanız da, kullanmasanız da bir istemci olarak veri talebinde bulunduğunuz ve bu veri size ulaştırıldığı için tüm evrensel Bilişim Hukukları gereğince kullanıcı olarak kabul edilirsiniz. Bundan böyle kullanıcı olmak zorunda kalmak istemiyorsanız şu andan itibaren E-kemeralti.com’u kullanmamayı tercih edebilirsiniz. E-kemeralti.com’u kullanmaya başladığınız andan itibaren ise size sağlanan tüm kullanıcı hakları, diğer kullanıcı hakları ile eşit tutulacaktır.
Kullandığınız veya görüntülediğiniz içeriklerin yasal haklarının olabileceğini lütfen unutmayın. Bu sebeple bu bilgileri paylaşırken, yayınlarken, basılı hale getirirken veya dijital yada fiziksel olarak saklarken bu durumun yaratacağı ihlalleri göz önünde bulundurarak eylemlerinizi gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.
Kullanıcılar E-kemeralti.com’a maddi, manevi veya teknolojik problemler açmak için hiçbir girişimde bulunamaz. Bu girişimlerin sonucunda doğacak tüm engel yada problemler, ilgili kullanıcı veya kullanıcı grubuna ve iştiraklarına ait olacaktır. E-kemeralti.com, kullanıcılar tarafından zarara uğratıldığında yasal haklarını korumak konusunda tereddüt etmez ancak kalıcı uzlaşmaya varmak için farklı yollar deneyebilir. Kullanıcıların vereceği zararlar aynı şekilde E-kemeralti.com’un diğer kullanıcılarına, üyelerine, tedarikçilerine veya reklam verenlerine zarar verdiği anda E-kemeralti.com ilgili kullanıcıya ait tuttuğu bilgileri vermekten sakınmaz ve sorumluluk sahası genişlediğinden uzlaşmaya varmak konusundan vazgeçebilir. Zararın kaynağını çözmek için sağlanan bilgilerin daha kapsamlı detaylarına ulaşmak için gereken tüm süreçlerde, zarar görenlerin yürüttüğü ilerlemenin içinde bulunur. Aynı şekilde zarar vereceği tüm bireysel, kamusal ve toplumsal sorunlar içinde bu tamamen geçerlidir.
Kullanıcılar E-kemeralti.com sorumluluk sahasında teknolojik bir problem ile karşılaştıklarında bundan çıkar güdemezler. Bu problemleri E-kemeralti.com’a bildirmekle yükümlü değillerdir ancak geri bildirimde bulunarak problemin giderilmesinde yardımcı olabilirler. Kullanıcıların geri bildirim ile giderecekleri problemlerde, E-kemeralti.com ilgili kullanıcı yada kullanıcılara ödül, para, indirim çeki veya herhangi bir vaadte bulunmak zorunda değildir ancak kullanıcıyı mutlu edecek tekliflerde bulunmaktan çekinmez.
Kullanıcıların IP bilgileri ve genel bilgilerinden oluşan yapı sürekli denetim altında ve birikim içindedir. Bu sebeple kullanıcıların sebepsiz yere saptanması için E-kemeralti.com hiçbir girişimde bulunmaz ve yasal olmayan tüm tekliflere kapalıdır. Aynı şekilde kullanıcılarda E-kemeralti.com’un kamuya açık bilgileri ile E-kemeralti.com’la sebepsiz yere çıkar anlaşmaları için herhangi bir yolla iletişimde bulunamaz. Aynı şekilde kullanıcılar, E-kemeralti.comla işbirliği içinde olan hiçbir yapıya tehdit veya çıkar maksatlı girişim yada söylemde bulunamaz. Bu düpedüz zarar vermek maksadıyla organize edilmiş bir davranış olarak tanımlanır.
Kullanıcılar diğer kullanıcıları kışkırtarak veya herhangi bir yolla eylem yaparak E-kemeralti.com’u hedef alacak İnternet ortamlı veya yazılı yada basılı eleştiri yada karalayıcı girişimlerde bulunamaz. Eleştiri, öneri yada şikayetlerini ilk elden direk E-kemeralti.com’a geri bildirim yoluyla bildirmişse ve eğer hala ihlal edilen hakları varsa ve haklarına ulaşamadığını düşünüyorsa, yasal haklarını korumak için Türk Ceza Kanunu gereğince girişimde bulunabilir. Kullanıcı problemlerinde, kullanıcılar E-kemeralti.com ile herhangi bir yolla iletişime geçmeden yasal yollara başvurduğu taktirde ilgili yasal süreçlere aynı şekilde E-kemeralti.com avukatları tarafından eldeki iletişimsizlik konusu ile cevap verilecektir.
Kullanıcı olarak E-kemeralti.com’la iletişim kurmak istediğinizde iletişim formunu kullanabilir veya info@E-kemeralti.com e-posta adresine e-posta gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz e-postalar Türkçeye uygun bir şekilde okunabilir ve anlamlı olmalıdır. İletişimde bulunduktan sonra yasal bir süreç olan 15 gün içerisinde size bilgilendirme veya çözüm amaçlı bir geri bildirimde bulunuruz. Verilen süre çok uzun görünebilir ancak usülen bizim bildirdiğimiz ve yasal hak olan bir süredir. Fakat çok daha hızlı olması için elimizden geleni yapmakta kararlıyız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ