Gizlilik

E-kemeralti.com web sitesini ziyaret ederek burada belirtilen sorumluluklar çerçevesinde açıkça beyan edilen politikalara, şartlara, bildirimlere, bildirilere, kurallara ve varsa yerel yada evrensel kanun maddelerine uymayı kabul etmiş sayılırsınız. Lütfen bu sözleşmeden önce taraflar ve tanımlar sayfasını incelemeyi ihmal etmeyin.

Bilgilerinizin bir kısmı E-kemeralti.com web sitesiyle bağlantı kurduğunuz andan itibaren, bir diğer kısmı ise sadece E-kemeralti.com web sitesindeki herhangi bir hizmeti kullanmaya başlamak için girişimde bulunduğunuz anda sizden talep edilir. İlgili hizmeti eksiksiz ve sizin açınızdan kararlı tutabilmek amacıyla bu bilgilere başvurulur. Başvuruda istenenler, hizmeti kullanmak için gerekli bilgilerinizin bir kısmı veya tamamı olabilir. Sizi tanıma veya tanımlamakta kullanılan bilgileriniz hizmetin kalitesini iyileştirmek, E-kemeralti.com sürekliliğini sağlamak veya hizmetin bedelini tahsil etmek sebebiyle olabilir. Bu bilgilerin bir kısmı hizmeti kullanabilmeniz için zorunlu iken bir kısmı ise zorunlu olmayabilir. Bunlar size ilgilendiğiniz hizmetin ilgili aşamalarında açıkça belirtilir. Bilgilerinizin gizliliğinden endişe ettiğiniz anda vermekten vazgeçerseniz, ilgilendiğiniz servisi kullanmamaktan başka bir yol seçemezsiniz. Giriş itibariye toplanan bilgileriniz kişiselleştirmek yerine daha kapsamlı olarak hizmet vermek amacıyla ve olası her türlü engeli aşmak veya E-kemeralti.com’un herhangi bir kategorideki kazancını arttırmak amacıyla kullanılmaktadır. Bu noktada kişilerin kendileri kesinlikle odak noktası olmaz.

Özel Bilgilerin Gizliliği
Özel bilgilerinizin güvenliği asıl prensiplerimiz arasında bulunduğundan katiyen E-kemeralti.com dışında başka bir sistem veya yapı ile senkron edilmez, eşitlenmez, okunabilir formatta çıktılar üretilmez, e-posta yada başka bir yolla transferi sağlanmaz, internetten indirilebilir hale getirilmez, 3ncü şahıslar ile paylaşılmaz, özel veya tüzel kişilerin yazılı yada sözlü yasal süreçte bulunmayan istekleri ile paylaşıma açılmaz, basılı veya dijital çıktı formatında yada okunabilir hazır yedek formatında barındırılmaz. Bundan ötürü özel bilgileriniz kesinlikle her konuda güven altında saklanmaya çalışılır.

Herhangi bir özel yada tüzel kişinin yada kurum, kuruluş veya yurtiçi yada yurtdışı oluşumların özel bilgilerinize ulaşabilmesinin tek yolu ilgili yerel bölgedeki yetkili merciler tarafından sürdürülmekte olan yasal yollar aracılığı ile talep edilmesi şeklinde mümkün olmaktadır. Bu süreçte talep şekli ve ilgili hukuk kanunları dikkate alınır. Talep sırasında aksi eğer belirtilmemişse, tüm özel bilgiler ve tutulan kayıtlar taleple beraber yetkili merciler ile paylaşılır. E-kemeralti.com yinede bilgilerin gizlilik devamlılığını sağlamak maksadıyla, iyi niyet çerçevesinde, talepte bulunan yetkili merciye ek bir dijital veya fiziksel yazılı talepte daha bulunur ve bunları belgeler. Buna uyulması veya uyulmaması yetkili mercilerin kararına kalmıştır, bu süreçten sonrasında E-kemeralti.com hiçbir sürece yada ilerleme durumuna bilgi sağlamaktan başka türlü dahil olmayabilir veya taraf tutmayabilir.

Genel Bilgilerin Gizliliği
Tüm E-kemeralti.com hizmetlerine ait başlangıç süreçlerinde olduğu gibi E-kemeralti.com üzerindeki herhangi bir hizmet için talep ettiğimiz veya otomatik yada manuel topladığımız herkese açık genel bilgileriniz E-kemeralti.com servislerini iyileştirmek maksadıyla iç yapının iyileştirilmesinde kullanılabilir.

Genel bilgileriniz aynı zamanda reklam planlamamızda ve internet üzerinde daha fazla bilinirlilik sağlamamız maksadıyla yaptığımız çalışmaların segmentasyonun da ve yine aynı şekilde demografik dağılıma göre yaptığımız planlarda kullanılabilir. Bu bilgiler çoğunlukla kullanıcı ve üyelerimizin kimlik bilgilerinin tanınmasını veya bulunmasını sağlamayacağı için ve çoğu durumda yasal yaptırım materyali olmadığından ötürü, yine E-kemeralti.com iyileştirilmesinde kullanılmak üzere kişiye özel değil, toplu halde grafiksel veya raporlar halinde reklam verenler ile paylaşılabilir.

Kullanıcı ve üyelere ait genel bilgiler, E-kemeralti.com şartlarını iyileştirdiği sürece maddi ve manevi anlamda çıkar elde etmek maksadıyla kullanılabilir. Yeni hizmetler oluşturulması için veya yeni reklam verenler dahil etmek maksadıyla yada ticari girişimler için bu bilgiler ortaklık sürecindeki 3ncü özel veya tüzel kişiler ile paylaşılabilir. Bu şekilde kullanıcıların ve üyelerin genel bilgileri doğrultusunda oluşan eğilimler ile yeni hizmetler oluşturulabilir.

E-kemeralti.com’un Gizliliği
E-kemeralti.com gizlilik konusundaki tüm haklarını saklı tutar ve gerektiğinde yine saklı kalmasını sağlamak amacıyla hukuki olarak girişimde bulunmaktan çekinmez. E-kemeralti.com kullanıcıları, üyeleri, tedarikçileri veya iş ortakları, E-kemeralti.com lehine veya aleyhine olacak şekilde planan çalışmaları yine E-kemeralti.comın haberi olmaksızın yürütmesine açıkça yazılı olarak belirtilmesiği sürece kesinlikle izin vermez. E-kemeralti.com, hakkında herhangi bir yolla toplanan bilgilerin satılmasına, kiralanmasına, paylaşılmasına ve bu bilgileri toplamak çabasına karşıdır ve bunun hukuki bir suç olduğunu bilmenizi ister.

Ancak kullanıcılar, üyeler, tedarikçiler veya iş ortakları yazılı olarak gizli olarak nitelendirilen herhangi bir bilginin talebinde bulunursa ve eğer gerekiyorsa E-kemeralti.com avukatları tarafından da incelendikten sonra oluşan durum uygun görürse verebilir. Bilgiyi verme sürecini kayıt altında tutabilmek için tüm iletişimler yazılı olarak yürütülür.

E-kemeralti.com üzerinde bulunan arama hizmeti dinamik olarak yürütülmektedir ve çoğu kez kullanıcıların spesifik diye tabir edilen özel arama kelimelerini veya anlamsız gibi görünen hedefe ulaşma maksatlı anahtar içeriklerini bulundurabilir. Aramalardan sağlanan tüm kayıtlar bölünmüş bir havuz içerisinde tutmaktadır ve yine E-kemeralti.com ve kullanıcıların lehine olacak yeni hizmetlerin iyileştirmesinde kullanmaktadır. Fakat açık hedef halinde olan arama hizmeti bazen kötü niyetli kişilerce farklı amaçlar veya mesajlar için kullanılabilir. Bu gibi durumlarda, bu akımı başlatan kullanıcı yada kullanıcı grubu E-kemeralti.com tarafından açıkça bir zarar verici unsur olarak nitelendirilir ve aynı şekilde E-kemeralti.com avukatları konu ile ilgili gerekli soruşturmaları başlatır. Arama hizmetini kullanırken amacınızın dışına çıkmamanızı, kasıtlı zarar verebilecek eylemlerde bulunmamanızı, genel bilgilerinizin herdaim tutulduğunu lütfen unutmayınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ